fbpx

Wierzę, że sukces jest dostępny dla każdego, kto ma wolę i zdolność do ciężkiej pracy, może z łatwością zmienić rzeczywistość w przyszłości.. Dzisiaj dam tobie parę wskazówek które mogą pomóc ci w szybszym osiągnięciu celów. Przekonaj się sam, jaki wpływ mają one na optymalizację codziennego życia zawodowego!

1. Ustaw nie tylko cele, ale i kamienie milowe. Dużo zawsze rozmawiam o ustalaniu celów. Wyznaczanie celów jest niezwykle ważną częścią zdobywania finansowego sukcesu, jako trader, lub w każdym innym zawodzie. Jednak samo ustalanie celów nie sprawi, że większość ludzi odniesie sukces. W rzeczywistości, dla niektórych typów osobowości, wyznaczanie celów może mieć zupełnie odwrotny skutek: może sprawić, że poczują się tak daleko od tego, co chcą osiągnąć, że po prostu rezygnują całkowicie. Nie poddawaj się jednak, ponieważ istnieje rozwiązanie, a jego nazwa to kamienie milowe.

Zasadniczo kamienie milowe to mini-cele w ramach twoich celów, które sprawiają, że są nieskończenie bardziej osiągalne. Na przykład, jeśli twoim celem jest posiadanie wysokiego budynku w dużym mieście, a obecnie pracujesz średnio od 9:00 do 17:00, może się to wydawać absurdalnie nieosiągalne. Ale o to chodzi. Jeśli podzielisz cel na kawałki, to niewiarygodne, jak o wiele prościej stanie się to możliwe. Zamiast iść od zera do milionów, rozbij to na osiągalne i rozsądne kamienie milowe. Co ciekawe, podczas gdy twoje cele są mniejsze, okazuje się, że łatwiej osiągasz je i czujesz się przy tym bardziej komfortowo.

Kamień milowy, plan sukcesu

2. Stwórz doskonałą platformę transakcyjną. Mógłbym zaoferować ci miliony analogii o tym, że budynek jest tak mocny jak jego fundament. Ale oszczędzę cię. Wystarczy powiedzieć, że jeśli chcesz osiągnąć sukces jako trader, musisz mieć bardzo mocny fundament… fundament zbudowany z wiedzy i doświadczenia. A kiedy nie możesz się tego nauczyć, powinieneś uczyć się z przeszłości jeszcze bardziej.

Zdobycie najbardziej podstawowej wiedzy z zakresu tradingu jest bardzo łatwe. Możesz znaleźć zasoby w całym Internecie, również tysiące książek zostało napisanych na ten temat. Ale jeśli mówimy o analogii, musisz wiedzieć, że podczas gdy fundament jest dla nas bardzo ważny to tak naprawdę nikt nie żyje w samym fundamencie. Żyjemy w tym, co zbudowaliśmy na górze. Najpierw przechodzimy do podstaw, ale potem zanurzamy się głębiej i odkrywamy nowe myśli, i już możemy zastosować je do zarobienia prawdziwych pieniędzy.

3. Pozbądź się złych nawyków. Jest to wskazówka niezwykle skuteczna w zarabianiu milionów, a jednak niezwykle trudna do usłyszenia dla większości ludzi. Jeśli chcesz stać się odnoszącym sukcesy traderem, ważne jest, abyś pozbył się złych nawyków i zastąpił je przyzwyczajeniami milionerów.

Pierwszy krok jest najtrudniejszy: zidentyfikowanie złych nawyków. To niewiarygodne, co możemy zracjonalizować. Ale bądź ze sobą szczery. Jak możesz coś ulepszyć? Czy jesteś leniwy, czy to odwlekasz? Bądź szczery wobec siebie w kwestii swoich wad i podejmij kroki, aby je odwrócić. Zdziwisz się, ile przestrzeni możesz teraz zrobić, by zarobić więcej pieniędzy.

4. Ucz się na sukcesach innych. Historia się powtarza. Nie, nie udzielę ci głębokiej lekcji filozoficznej. Mówię, że jeśli obserwujesz kogoś, kto odnosi sukces, możliwe, że to, co zadziałało dla niego, może też zadziałać dla ciebie. Jest to delikatna równowaga, ponieważ nigdy nie chcesz dokładnie kopiować czyjeś trajektorii. Możesz jednak w pełni uczyć się technik i sztuczek, które pracowały dla innych i dostosować je do swojego życia.

Jestem bezpieczny w swoich metodach, ale wiem również, że nie są one zastrzeżone i mogą być przystosowane do pracy w różnych sytuacjach na giełdzie. Wykorzystaj sukcesy, jakich doświadczyli inni, aby wkrótce móc osiągnąć własny sukcesie jako trader. Więc nie czekaj i dołącz do naszej grupy traderskiej gdzie w parę miesięcy możesz osiągnąć to na co inni poświęcają całe swoje życie. Nie chcesz chyba zasuwać całe życie dla kogoś? Chcesz być wolnym człowiekiem, podróżować i cieszyć się niezależnością finansową. No właśnie.

5. Zobacz możliwości są wszędzie. Jeśli chcesz odnieść sukces, zacznij dostrzegać możliwości tam, gdzie inni tego nie robią. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli twój umysł jest na właściwym miejscu, możliwości są dosłownie wszędzie.

Traderzy i ludzie sukcesu mogą dostrzegać możliwości, których inni nie widzą. Bądź więc świadomy, ucz się i bądź zainspirowany. Gdy podążasz za tymi małymi „co, jeśli…” lub ideami, które pojawiają się w najdziwniejszych momentach, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile sukcesów mogą przynieść. Po prostu się nie bój się odnosić i zdobywać sukcesy.

6. Stwórz sieć. Okazja jest często wynikiem tego, kogo znasz. Więc… kogo znasz? Podobnie jak posiadanie wielu przyjaciół w życiu osobistym skutkuje bardziej dynamicznym kalendarzem społecznościowym, posiadanie większej liczby przyjaciół w biznesie daje więcej możliwości. Im więcej ludzi łączy się z siecią, tym więcej ludzi pomyśli o tobie, gdy pojawi się okazja. Po co marnować ten potencjał? Ale nie chodzi mi tu o gapienie się ciągle w portale społecznościowe ponieważ masz ułożyć swój plan podzielony na mniejsze kamienie milowe takie łatwiejsze do osiągnięcia w krótszym czasie.

7. Zdobądź mentora. Chcesz odnieść sukces w mniej więcej połowie (lub nawet mniej) czasu, jaki zazwyczaj jest na to potrzebny? Zdobądź mentora. Mentor jest po prostu jak szybki przycisk w twojej karierze. Mentor był już tam, gdzie teraz ty jesteś i może doradzić ci, czerpiąc mądrość ze swojego wieloletniego doświadczenia. Postępuj zgodnie z jego radami i pozwól swojej karierze iść naprzód. Dlaczego miałbyś stracić szansę na skorzystanie z tej okazji? Skorzystaj z mojej wiedzy i energii! Zrób krok do przodu! Zobaczysz jak blisko byłeś/byłaś od osiągnięcia pierwszego sukcesu.

8. Bądź nieubłagany. Jedynym pewnym sposobem na to, aby nie zarabiać szybko (lub wcale), jest poddanie się. Czy jesteś gotowy na nieustępliwość w swojej karierze?Jeśli chcesz zaplanować sukces, musisz zdecydować właśnie teraz, że nigdy się nie poddasz. Ponieważ, gdy sprawy stają się ciężkie, niezwykle łatwo będzie się poddać i łatwo będzie poddać się tej pokusie. Ale jeśli zdecydujesz, że będziesz nieustępliwy w dążeniu do tego, co chcesz osiągnąć, to odniesiesz sukces. Wiem że to może być trudne dlatego oferuje ci swoją pomoc i wiedze. Do zobaczenia wkrótce. Dołącz do mnie

Udostępnij nas:
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Google+
Google+
https://www.glmtrades.pl/inwestowanie-na-gieldzie/kilka-sposobow-planowania-sukcesu/
Instagram
LinkedIn
RSS
Follow by Email

Udostępnij nas znajomym. Dodaj nas na fb i youtube. Zapraszamy