fbpx
"Najlepsza Inwestycja to inwestycja w siebie"
Pracuj jako day trader
Warren Buffett
Inwestor

Swing TradING

Szczegółowo określone ceny wejścia oraz wyjścia. Idealna opcja dla ludzi którzy nie mają zbytnio czasu, oraz dla osób, którzy traktują giełdę jako dodatek i chcieli by zarabiać na akcjach nie angażując znacząco swojego czasu wolnego.

Day trading

Codzienne live tradingi z komentarzem. Nauczysz się na nich na jakiej podstawie podejmować decyzje o zagraniach. Nasi uczniowie zarabiają już od pierwszego dnia grając i ucząc się razem z nami.

nauka

Szczegółowa wiedza dotycząca rynku przedstawiona na nagraniach. Dzięki nim osoby początkujące zrozumieją schemat działania rynku oraz nauczą się podstawowych pojęć i zagrań.

Co mówią o nas nasi studenci

"Polecam tę szkołę każdemu kto chce coś osiągnąć w życiu. Proste techniki i bardzo efektywny sposób edukacyjny, który w znacznym tempie przyspiesza osiąganie celów. Systematyczne zarabianie to droga do sukcesu."
Jakub Sykucki
Inwestor
"Dziękuje za zainteresowanie mnie rynkiem amerykańskim, nie wierzyłam że tak można zarabiać do momentu gdy zaczełam regularnie budować swoje portfolio, polecam każdemu. "
Aleksandra Banach
Traderka
"Przeszedłem w swoim życiu różne szkolenia tracąc tak naprawdę swój czas, i pieniądze. Dziękuję, że otworzyliście mi oczy, że w taki prosty i nieskomplikowany sposób można zrobić takie efekty. "
Konrad Winiecki
Trader
"Każdy co myśli o przyszłości i realizuje swoje kamienie milowe jest wygranym. Dzięki GlmTrades można bardzo przyśpieszyć i ruszyć z miejsca nawet dla najbardziej opornych. Polecam dla każdego."
Kamil Janicki
Trader
"Wydostań się z wyścigu szczurów, poświęcając swój czas na naukę w szkole tradingu, a odmienisz swoje życie. Giełda jest prosta dla myślących."
Wiesław Krosz
Biznesmen
"Wszedłem bez żadnego zastanowienia i sobie chwalę. Zaczynając z zerową wiedzą osiągam codziennie coraz większe doświadczenie, zyski o jakich wcześniej nie myślałem, że mogą stać się realne."
Łukasz Sosnowski
Biznesmen

Przykładowe zagrania

“Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki”
Benjamin Franklin
Polityk, Filozof

Plan dostępu zamkniętej grupy

Dostęp do czatu na żywo, na którym znajdują się wszystkie informację o spółkach, w które aktualnie inwestujemy.
Codzienny raport spółek z dokładną oceną wejść, wyjść, i cenami docelowymi. 
 Handel z profesjonalnymi traderami
Handel na żywo codziennie z komentarzem poszczególnych spółek (Transmisja)
Nauka handlu, między innymi wszystkie potrzebne Ci materiały edukacyjne, które nauczą cię handlowania, na rynkach amerykańskich.
Nauka strategii i patternów, które znacznie przyśpieszą twoją skuteczność na rynkach, w osiąganiu coraz to większych zysków.
Czat z moderatorem 6 godzin dziennie podczas handlu, który będzie pomagał Ci w każdej sytuacji, w której będziesz miał/a problem. 

Koszt dołączenia do grupy zamkniętej to 220zł/mies.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Proces nauki składa się z kilku etapów podczas których zdobywamy swoją wiedzę, ucząc się z dostępnych na stronie materiałów edukacyjnych a także ćwicząc codziennie na naszych spotkaniach na żywo. 

Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz się uczyć i od Twojej motywacji oraz dostępnego czasu na naukę. Nasz program edukacyjny jest bardzo prosty, a zarazem bardzo skuteczny, ponieważ strategie oparte na nim działają już nar rynku od ponad 20 lat! Niektóre osoby nauczyły się grać w kilka tygodni, gdzie dalsze doskonalenie gry będą trenować całe życie. Tak naprawdę jest to sprawa indywidualna ponieważ każdy uczy się w innym tempie.

Tak! Każdy może dołączyć, nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych. Pracuj kiedy chcesz i gdzie chcesz. Tylko Ty jesteś tutaj swoim własnym szefem. Inwestuj w siebie, i swoją edukacje, bo to ona jest KLUCZEM do sukcesu! 

Brakuje na Polskim rynku właśnie takiej dobrej, konkretnej szkoły która nauczyła by i dała szerokie możliwości zarobkowe. Wszystko w jednym miejscu specjalnie dla Ciebie, korzystaj z tego

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w naszej zakładce FAQ Zobacz więcej

Copyright © 2019 GLM TRADES. All rights reserved.