fbpx
“Rynki nigdy się nie mylą – za to opinie, często.”
Jesse Livermore
Inwestor

Giełda to rynek, na którym dokonuje się transakcji kupna-sprzedaży instrumentów finansowych dopuszczonych do obrotu – przede wszystkim zbywalnych papierów wartościowych (np. akcji, obligacji) oraz instrumentów pochodnych (np. kontraktów terminowych i opcji).

Akcje to papier wartościowy, dokument świadczący o udziale jego właściciela w kapitale spółki akcyjnej, upoważniający do otrzymania dywidendy i uczestnictwa w walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

Jeśli chcesz dokonać transakcji na giełdzie, musisz założyć sobie rachunek inwestycyjny w dowolnie wybranym biurze maklerskim. Wybierając sobie biuro maklerskie powinieneś sprawdzić, które z nich oferuje najkorzystniejsze warunki. Warto przy tym zwrócić uwagę na następujące elementy: – wysokość pobieranej przez biuro prowizji; – minimalną wysokość pierwszej wpłaty; – opłatę za założenie rachunku; – roczną opłatę.

Koszt dołączenia do grupy to tylko 220 zł miesięcznie.

 Aby otrzymać dostęp do materiałów edukacyjnych trzeba wykupić subskrybcję.

Kapitał, który chce się przeznaczyć na inwestycje jest w 100% zależny od własnego zapotrzebowania, oraz portfela jakim się dysponuje.

Stop loss to zlecenie giełdowe automatycznej sprzedaży, wskazanego papieru wartościowego.

Take profit to zlecenie giełdowe czyli zlecenie realizacji zysku w tradingu.

Sesja Amerykańska rozpoczyna się o godzinie 15:30 czasu polskiego (CET)a kończy się o 22:00 czasu polskiego (CET).

Broker (Dom Maklerski) to przedsiębiorstwo mające możliwość prowadzenia transakcji kupna i sprzedaży papierów wartościowych na giełdzie.

Interactive Brokers, Degiro, SureTrader i inne – wybór brokera należy wyłącznie do Ciebie.  Zalecamy Degiro, ponieważ jest prostsze niż reszta, dla osób początkujących

Proces nauki składa się z materiałów edukacyjnych, które są dostępne po dołączeniu do Elitarnej Grupy, między innymi znajdują się tam: E-booki, filmy edukacyjne, grafiki przedstawiające strategie oraz patterny występujące na wykresie. Codziennie od 15:15 (CET) jest transmisja na żywo, z której można się wiele nauczyć.

Instrukcja jak ustawić i włączyć konto DEMO znajduje się w naszych poradnikach na stronie w materiałach edukacyjnych.

✓Dostęp do czatu GLM Trades z alertami na żywo bez opóźnień
Codzieny raport spółek do grania z dokładną oceną wejść w pozycje, stop losami i cenami docelowymi (wysokiej jakości alerty)
Handel z profesjonalnymi traderami
Handel na żywo codziennie z komentarzem poszczególnych spółek (Live stream)
Nauka handlu i zawierania transakcji long, short i swing OTC/Pink Sheets.
Nauka strategii
Czat z moderatorem 6 godzin dziennie podczas handlu (1 na 1)
 Filmy i artykuły edukacyjne

Nie można płacić w kryptowalutach.

Zajmujemy się tylko rynkiem akcji USA, ale czasami są poruszane tematy kryptowalut przez studentów.

Przepraszamy, ale nie ma takiej możliwości. Dostęp do grupy nie kosztuje 7 tysiecy jak u innych szkoleniowców i jest bardzo niski, aby osoby ze skromniejszym portfelem miały szansę na naukę.

Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz się nauczyć i od Twojej motywacji oraz dostępnego czasu na naukę. Program jest bardzo prosty. Niektóre osoby nauczyły się grać w kilka tygodni, gdzie dalsze doskonalenie gry będą trenowaą całe życie. To zależy od każdego z osobna, ciężko jest powiedziec ogólnie.

Grupa dostępna jest przez 24 godziny na dobę. Możesz w każdym momencie dnia wejść i zobaczyć co aktualnie dzieje się lub zobaczyć poprzednie dni, co dokładnie robiliśmy, co graliśmy, sprawdzić raporty, które były nawet kilka tygodni wstecz i je na spokojnie analizować, uczyć się z materiałów edukacyjnych na stronie, oglądać materiały wideo. Więc to zależy już tylko od Ciebie ile chcesz poświęcić czasu na naukę.

Nie musisz nic płacić dodatkowo. Wystarczy tylko miesięczna subskrybcja. Nie wysyłamy mejli lub żądania płacenia za cokolwiek więc miej to na uwadze .

Wystarczy tylko subskrybcja grupy, najpierw będziesz uczył się na darmowym koncie demo więc nie potrzebujesz żadnych prawdziwych pieniędzy. Dopiero gdy już nauczysz się wszystkiego, będziesz mógł założyc sobie samodzielnie konto maklerskie i samodzielnie określić sumę jaką chcesz przeznaczyć do swojej gry.

Dołącz do szkoły

Zacznij uczyć się a wiedzę przekładaj na wyniki. Dzięki naszej wiedzy będziesz zarabiać samodzielnie bez pomocy innych.

Zarejestruj się

Rejestracja zajmuje tylko kilka minut,
po jej zakończeniu staniesz się członkiem
GLM Trades i dołączysz do naszego zespołu.

Zarabiaj

Dołącz do programu biznesowego.
Nie potrzebujesz żadnego wkładu własnego. Pracuj kiedy chcesz.

Copyright © 2019 GLM TRADES. All rights reserved.