Najlepsze 3 aplikacje do handlu akcjami w 2019!

Z tej dynamicznie rozwijającej się branży mamy 3 aplikacje, które uważamy za najlepsze aplikacje do notowań giełdowych. Przeanalizujmy pokrótce każdą z tych 3 aplikacji, aby dowiedzieć się więcej na ich temat i odkryć, które z nich są właściwym wyborem dla Twoich potrzeb w zakresie handlu online.

1. TradeStation Mobile – 

Koszty: Bezpłatne z kontem TradeStation. 5,00 USD za transakcję lub wycenę akcji z minimum 1 USD.

Rachunek Minimalny: 500$

Kompatybilny z Androidem: Tak.

Plusy:

 • Pełny dostęp do wysokiej jakości platformy handlowej TradeStation.
 •  Mnóstwo funkcji i materiałów edukacyjnych.

Minusy: 

 • Wysokie opłaty za dane rynkowe.

Cechy specjalne:

 • Inwestorzy mogą sprzedawać swoje algorytmy transakcyjne w sklepie TradeStation Trading App Store.

TradeStation jest uważany za najlepszy wybór dla poważnych traderów, którzy chcą platformy handlowej, która jest bezpośrednio poniżej jakości instytucjonalnej. TradeStation jest niezrównany w branży pod względem funkcjonalności.

Jednakże, chociaż najlepsi traderzy mogą być skłonni zapłacić za te wysokiej jakości funkcje, większość zwykłych traderów może uznać, że korzystanie z systemu TradeStation jest trochę kosztowne.

2. eSignal Mobile – 

Koszty: 50$-300$ za abonament miesięczny. 35 USD dodatkowej jednorazowej opłaty za aplikację mobilną. Prowizje zależą od brokera.

Rachunek Minimalny: Brak.

Kompatybilny z Androidem: Nie.

Plusy: 

 • eSignal jest uważany przez wielu za najlepsze źródło informacji i analizy dla traderów.
 • Zniżki na roczne abonamenty.

Minusy: 

 • Ograniczony dostęp do analityki poprzez aplikację mobilną.
 • Dodatkowe opłaty za dane.

eSignal od dawna jest platformą handlową dla traderów, którzy potrzebują najwyższej jakości danych i dobrego oprogramowania.

Podczas gdy inne platformy mogą oferować bardziej dostępny i intuicyjny zakres narzędzi/indykatorów, eSignal zapewnia swoim klientom pełny zakres wskaźników technicznych, tak aby można było przeprowadzić praktycznie każdą możliwą analizę techniczną.

Wysoki koszt produktów i danych eSignal jest wyłącznikiem dla wielu traderów, ale ci traderzy, którzy cenią sobie przede wszystkim głębszą analizę techniczną, są skłonni płacić wyższe opłaty.

3. TD Ameritrade Mobile App – 

Koszty: 9,99%%EDITORCONTENT%%nbsp; za transakcję

Rachunek Minimalny: Brak.

Kompatybilny z Androidem: Tak.

Plusy: 

 • Aplikacja mobilna może być połączona z innymi aplikacjami mobilnymi TD Ameritrade.
 • Bardzo prosta w obsłudze aplikacji, nawet dla najbardziej początkujących traderów nie będzie żadnym problemem.
 • Wysokiej jakości obsługa klienta.

Minusy: 

 • Duża prowizja od transakcji
 • Ograniczone możliwości dla zaawansowanych traderów.

Brak opłat za abonament i minimum konta jest równoważny ze znacznie wyższymi prowizjami, które płacą klienci TD Ameritrade. Jednakże, aplikacja mobilna oferuje świetny dostęp do rynku dla traderów, którzy dokonują niewiele transakcji.

Podsumowanie:

W naszej opinii są to najlepsze aplikacje do handlu akcjami i sądzimy, że się z tym zgodzicie. Każda z tych niezwykle popularnych aplikacji mobilnych do handlu akcjami oferuje różne korzyści.

Jeśli potrzebujesz pełnego dostępu do najwyższej jakości informacji i analiz w dowolnym miejscu na świecie, TradeStation Mobile jest prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Dla osób nieposiadających konta większego niż 25 tysięcy dolarów, zalecamy aplikację: TradeZero, Degiro, Suretrader, Colmex.
Po więcej informacji, na temat inwestowania/zarabiania na rynkach amerykańskich, oraz informacji na temat brokera. Dołącz do naszej zamkniętej grupy! Kliknij tutaj!

Powiązane posty

Jak stworzyć dochód pasywny w internecie, i zarobić na początek 200.000,00zł ? Pobierz bezpłatnie więcej informacji

Po pobraniu otrzymasz :

Webinar

Z naszego webinaru dowiesz się, jak zarabiać na amerykańskiej giełdzie, mieszkając w Polsce. Poznasz tajniki wiedzy, które pozwolą ci zarabiać systematycznie.

Poradnik

Z poradnika, który został napisany specjalnie dla Ciebie, otrzymasz niezbędną wiedzę, aby zacząć swoją karierę jako Day Trader. Ten poradnik jest ważnym elementem edukacji każdego Inwestora.

Newsletter

Otrzymasz informacje ważnych wydarzeń oraz ciekawe oferty, nowości i inspiracje. Ponadto będziesz miał dostęp do codziennych transmisji na żywo na platformie YouTube.